Naga MarketsHandluj z Capital.com bezpośrednio z poziomu wykresów TradingViewPopularna platforma udostepniająca wykresy wielu klas aktywów online TradingView poinformowała, że broker Capital.com uzupełnił jej ofertę, a jego klienci od teraz mają możliwość zawierania transakcji oraz zarządzania pozycji bezpośrednio z poziomu narzędzia online.

  • Capital.com to regulowany przez FCA i CySEC broker kontraktów na różnicę, w którego oferuje znajdują się najpopularniejsze indeksy, towary, kryptowaluty, akcje oraz pary kryptowalutowe
  • Dzięki integracji z TradingView klienci Capital.com mogą od teraz zwierać pozycje bezpośrednio z pozycji interaktywnych wykresów
  • com dostępny jest obecnie w panelu handlowym TradingView gdzie można założyć nowy rachunek lub zalogować się do już istniejącego

TradingView oraz Capital.com nawiązują współpracę

Wykresy TradingView to darmowe narzędzie umożliwiające śledzenie użytkownikom na żywo wycen wielu klas aktywów – w tym polskich spółek giełdowych – oraz dokonywania dogłębnej analizy dzięki wbudowanym narzędziom analizy technicznej, wskaźnikom oraz tworzonym przez samych użytkowników wtyczkom.

Te artykuły również Cię zainteresują
Z wykresów platformy korzystają między innymi redaktorzy Comparic.pl w tworzonych każdego dnia artykułach oraz analizach, a obecnie usługa rozszerza swoją ofertę o integrację z rachunkami handlowymi prowadzonymi u brokera Capital.com.

Dla użytkowników oznacza to, że z poziomu TradingView mogą handlować na instrumentach dostępnych bezpośrednio w Capital.com. W tym celu można albo zalogować się do już istniejącego rachunku albo założyć nowy właśnie z poziomu platformy z wykresami. Capital.com uzupełnia ofertę TradingView, w której do tej pory znajdował się broker FXCM oraz usługa Paper Trading prowadzona przez samo TradingView:

Wybierz Capital.com przechodząc do panelu transakcyjnego. Źródło: Tradingview.com

Po kliknięciu w przycisk połącz zostaniesz przekierowany do panelu logowania Capital.com, gdzie będziesz miał również możliwość założenia nowego rachunku.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBitcoin i kryptowaluty przyciągnęły już ponad 100 mln ludzi na całym świecie
Następny artykułDywidendowi Arystokraci na GPW w dobie kryzysu – jak sobie poradzili?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here