Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Jeden z najsilniejszych banków w naszym kraju, który stanowi integralną część grupy Citi – wiodącej globalnej instytucji finansowej,

Te artykuły również Cię zainteresują
handlowy

Spółka zaliczyła w czwartek niezwykle udaną sesję, rosnąć o niemal 6% w asyście bardzo wysokiego wolumenu. Pod względem technicznym cena poważnie narusza obecnie prawie 2 letnią linię trendu spadkowego. Dodatkowo wybity został poziom szczytu z początku sierpnia, a styl wybicia wskazuje na prawdopodobieństwo kontynuacji wzrostów. Jeżeli tak będzie to najbliższym celem kupujących powinien być kolejny, wcześniejszy wierzchołek czyli tegoroczne maksimum notowań przy 85 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Cyfrowy Polsat S.A. to wiodąca grupa medialna w Polsce, którą tworzą spółki Cyfrowy Polsat oraz Telewizja Polsat.

polsat

Spółka może pochwalić prawie 4% wzrostem ceny osiągniętym podczas wczorajszej sesji. Patrząc na wykres widać, że niewiele to wnosi do ogólnej sytuacji ale może wskazywać na chęć dalszych wzrostów. Niedawno doszło do wybicia górą z niemal 2 letniego kanału spadkowego. Po wybiciu nastąpiła ostra korekta ale w ostatnich dniach popyt zaczyna znowu dawać o sobie znać czego efektem jest wczorajsza sesja. Cena powraca na ostatni szczyt co daje szansę na to, że wybicie nie okaże się jedynie fałszywką. Poprzedni szczyt to także kluczowy opór, którego wybicie oznaczałoby wzrosty na historyczny szczyt blisko 28 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin akcje | kurs s&p 500 | btc wykres | złoty kurs | biomed-lublin gpw | cd projekt kurs akcji |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here