Naga Marketsnapis webinar nad głową mężczyznyHandlujesz na rynkach intraday podczas dużej zmienności? To zapewne wiesz, że nie jest to łatwe. Na każdym kroku może czekać na nas błąd, który powielany – może znacznie wpłynąć na nasze wyniki finansowe i nie tylko.

Dołącz do czwartkowego webinaru, aby dowiedzieć się, jak wygląda obecna sytuacja na rynkach i na co można liczyć podczas handlu o wzmożonej zmienności.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Jak wykorzystać przewagę dużej zmienności
  • Na co uważać podczas takiego handlu
  • Dlaczego i jak “nakarmić psychę” w czasach niepewności na rynku

Nie ulega wątpliwości, że obecna zmienność jest jedną z największych od ostatnich 10 – 12 lat. Ruchy na indeksach, surowcach, czy walutach potrafią w ciągu dnia wykonać 5 do 20 procent, co daje mnóstwo okazji inwestycyjnych, ale i wymusza na inwestorach znacznie więcej uwagi. Jakie konsekwencje może nieść za sobą tak ogromna zmienność oraz jak wykorzystać ją na swoją korzyść? Dowiesz się podczas czwartkowego szkolenia online.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora handlującego czynnie na rynkach oraz dla każdego, kto dopiero chce zacząć przygodę z tradingiem – bez względu na stopień zaawansowania oraz dotychczasowe doświadczenia na rynkach.22Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here