Naga Marketsgłowa myśląca trybikamiHandel na niemieckim indeksie? 

Jak każdy walor giełdowy – warto poznać charakterystykę niemieckiego indeksu DAX, wiedzieć w jaki sposób i kto wpływa najbardziej na jego ceny oraz ruchy, jakie ma cechy charakterystyczne i jakie strategie należą do najczęściej używanych podczas handlu intraday na indeksie. Jeśli należysz do inwestorów handlujących lub chcących handlować na tym indeksie, nie może Ciebie zabraknąć! 


Niemiecki indeks DAX to prawdopodobnie najczęściej handlowany walor wśród inwestorów intraday, mimo, iż nie należy on do najłatwiejszych indeksów. Co w takim razie sprawia, że indeks jest tak populary wśród daytraderów? Jakie cechy indeksu przyciągają tak liczne grono inwestorów? Poznaj jego charakterystykę podczas dzisiejszego webinaru i dowiedz się jakie techniki są najczęściej stosowane podczas handlu intraday na głównym niemieckim indeksie 30 największych spółek.

W trakcie tego spotkania poznasz:

• Charakterystykę niemieckiego indeksu DAX,
• Kilka wskazówek dotyczących waloru,
• Kilka najczęściej stosowanych strategii oraz metodologii handlu na DAX.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora handlującego na niemieckim indeksie DAX oraz dla każdego, kto dopiero chce zacząć przygodę z indeksem – bez względu na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here