Naga Markets

słowo webinar otoczone ramką na szarym tlePortal Comparic.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na webinar kontynuujący opis teorii handlu na boxy – według metody Maksymiliana Bączkowskiego. Jest to temat przedstawiający jedną ze strategii dobrze funkcjonujących podczas handlu o dużej zmienności. Webinar odbędzie się w środę o godzinie 18:00.

 

W trakcie webinaru dowiesz się:

  • Czym są boxy w handlu intraday
  • Na co zwracać uwagę podczas wyznaczania stref
  • Praktycznie przykłady boxów z aktualnej sytuacji rynkowej

Podczas wieczornego spotkania przekazana wiedza na temat metodologii boxów, która jest odpowiedzią na liczne zapytania w związku z poprzednim webinarem – Handlu podczas wzmożonej zmienności. Teoria opiera się na założeniu akumulacji oraz dystrybucji rynku, która pozwala inwestorom wyszukać odpowiedniego miejsca do handlu – nawet, gdy zmienność potrafi być bardzo duża.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora chcącego poznać alternatywę podczas zagrań oraz handlu średnioterminowego – bez względu na na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Bossa
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułAnswear [ANR], PlayWay [PLW] – Gorące spółki dnia
Następny artykułLiveChat z 20% wzrostem od początku roku – zapiski giełdowego spekulanta
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.