Naga MarketsKliknij po więcej informacji

Zmienność na kryptowalutach robi wrażenie. A dla traderów zmienność najczęściej oznacza spore zyski. Handel Bitcoinem czy Ethereum, nawet z pomocą dźwigni umożliwia eToro. Lider handlu społecznościowego wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i przedstawia nową formę inwestowania w kryptowaluty. 


Tak naprawdę, nowa forma jest już dobrze znana wszystkim korzystającym z platformy eToro. Specjalizujący się w handlu społecznościowym broker stworzył bowiem odpowiednik ETF oparty na dwóch najpopularniejszych kryptowalutach na rynku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zalety social tradingu są niezaprzeczalne – umożliwia on zarabianie na rynkach finansowych bez naszej obecności przy platformie. Specjalna funkcja eToro – CopyFunds, jeszcze bardziej usprawnia cały proces.

Dzięki funduszom tworzonym w ramach CopyFunds, inwestor ma szansę skorzystać z wiedzy najlepszych traderów handlujących różnymi klasami aktywów. W przypadku najnowszego funduszu tymi aktywami będą kryptowaluty.

Zmienność = zyski?

Rynek kryptowalut w ciągu dwunastu ostatnich miesięcy zwiększył się o 89 mld USD. Głośny przypadek Ethereum, które w ciągu tylko tego roku podrożało z 8 do 260 dolarów powoduje, że kryptowalutami interesuje się coraz szersza grupa ludzi.

eToro wychodzi na przeciw temu zainteresowaniu i jeszcze w tym tygodniu umożliwi swoim klientom zainwestowanie w dwie najważniejsze kryptowaluty na rynku – BTC oraz ETH. Fundusz kierowany decyzjami najlepszych traderów eToro handlujących na tym rynku może więc przynieść kilkudziesięcioprocentowe stopy zwrotu.

To nie wszystko…

eToro zdecydowało się również poszerzyć swoją ofertę o nowe kryptowaluty. Do tej pory członkowie społeczności mogli aktywnie korzystać z zmienności na BTC czy ETH – także wykorzystując do handlu dźwignię finansową.

Już dziś na platformie eToro pojawiły się nowe instrumenty rynku krypto – Litecoin (LTC), Dash, Ripple (XRP) oraz Ethereum Classic (ETC). Jednak handel na wymienionych instrumentach jest jak na razie wstrzymany i uruchomiony zostanie prawdopodobnie równolegle do uruchomienia opisywanego funduszu.

Użytkownicy eToro już dziś mogą dodać do obserwowanych takie aktywa jak Dash, LTC czy Ripple.

Technologia blockchain to największa innowacja w świecie finansów od czasów popularyzacji komputerów osobistych. Dziś, chcemy uczynić ten rynek bardziej otwartym dla szerszej grupy inwestorów. Od miesięcy obserwowaliśmy wzrost zainteresowania handlem kryptowalutami. Duża część naszych klientów prosiła o wskazówki stworzenia stabilnego portfolio opartego o tę klasę aktywów. W odpowiedzi na zainteresowanie postanowiliśmy stworzyć pierwszy na świecie fundusz umożliwiający zainwestowanie w kilka różnych kryptowalut za jednym razem – skomentował najnowsze rozwiązania prezes eToro, Yoni Assia.

Sprawdź warunki handlu kryptowalutami na platformie eToro

Poza inwestycją w kryptowalutowy fundusz, użytkownicy eToro mogą za pomocą dostępnych narzędzi znaleźć tradera specjalizującego się w handlu na BTC czy ETH. Za przykład służyć może Jay Smith znany pod pseudonimem jaynemesis, który w ostatnich 12 miesiącach zyskał niemal 175% na handlu kryptowalutami. Sygnały Jaya są kopiowane przez 3950 osób a on sam zarządza portfolio przekraczającym 2 mln USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here