Naga MarketsHaitong: PZU z podwyższoną rekomendacją do "kupuj"Analitycy Haitong Banku, w najnowszym raporcie z 23 marca, podwyższyli dotychczasową rekomendację do “kupuj” dla spółki PZU. Bank jednocześnie  powyższa również cenę docelową do 37,5 PLN z wcześniejszego zakresu 28,4 PLN, przy obecnym kursie spółki wynoszący 33,70 PLN. Spółka może zatem podnieść kurs o kolejne 4 zł za akcję w kolejnych sesjach handlowych.

  • Analitycy podwyższają próg ceny docelowej dla akcji spółki
  • Spółka PZU obecnie z rekomendacją na poziomie “kupuj”
  • Cena docelowa akcji z kolei sięga zakresu 37,5 zł

PZU z rekomendacją “kupuj” oraz poniesionym celem

Podczas kolejnej sesji tygodnia dowiadujemy się, że analitycy Haitong Banku przyglądają się tym razem spółce PZU, której to podnoszą rekoemdanjcją do zakresu “kupuj” oraz podnoszą jednocześnie poziom docelowy akcji do zakresu 37,5 zł za akcję.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bank podwyższył prognozy zysku netto PZU na lata 2020-22 odpowiednio o 21, 3 oraz 8 procent, głównie dzięki wyższej prognozie dla segmentu ubezpieczeniowego o 14, 9 oraz 14 procent za sprawą wyższej sprzedaży, przychodów inwestycyjnych i niższych kosztów.

wykres Kurs PZU H4 25.03.2021
Kurs PZU H4 25.03.2021

W omówieniu raportu możemy przeczytać: “Jednocześnie analitycy obniżyli prognozę zysku netto dla samego segmentu bankowego we wspomnianym okresie odpowiednio o +4/-22/-17 proc. biorąc pod uwagę niższe stopy procentowe


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autorem raportu jest Marta Czajowska-Bałdyga. Artykuł jest skrótem raportu przygotowanego przez Haitong Banku, którego dystrybucja nastąpiła 23 marca 2021 roku, o godzinie 08:00. Wymagane prawnie informacje dotyczące rekomendacji domu maklerskiego zostały zamieszczone poniżej:

PZU disclamier

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here