Naga Markets
Kevin O’Leary

Gwiazda Shark Tank, Kevin O’Leary, ujawnił, że ​​wykorzystał ostatnią przecenę na rynku, aby zwiększyć swoje zasoby kryptowalut. W nowym wywiadzie dla Stansberry Research, O’Leary przyznał, że jego portfel kryptograficzny doznał dwucyfrowego procentowego spadku, ale potraktował to jako okazję do zakupu. Ekspert wymienił również 5 kryptowalut, które są w jego głównym kręgu zainteresowań.

Kevin O’Leary stawia na BTC, ETH, SOL, MATIC i HBAR

Przyjęliśmy potężny cios. Byliśmy w stracie 20% względem całego portfela, a potem urosło do 23%. Następnie spadło do 16% całości portfela. To był naprawdę niestabilny okres. Jednak zawsze podkreślam, że zmienność to element tej branży, która nie jest regulowana, ponieważ nie ma jeszcze wsparcia instytucjonalnego – podkreślił O’Leary.Gwiazda Shark Tank przyznała, że jego krypto aktywa uszczuplały o 40% wartości, ale teraz powraca do inwestowania w niektóre projekty, choć wskazuje również, że nie wszyscy inwestorzy wracają w tym samym tempie po silnej tegorocznej przecenie.

 

Wierzę w główne projekty, kryptowaluty o dużych kapitalizacjach rynkowych, jak Bitcoin (BTC), jak Ethereum (ETH), Solana (SOL), Polygon (MATIC) i Hedera (HBAR). Na niektórych z nich podwoiłem swoją ekspozycję. Korzystam z ekstremalnej zmienności i inwestuję w aktywa o dużej kapitalizacji, takie jak ETH, jak Bitcoin. Dlaczego mam nie dodać do pozycji, jeśli zamierzam zostać na długo? – dodał.

Według inwestora venture capital, „prawdziwym problemem”, przed którym stoją obecnie aktywa kryptograficzne, jest brak udziału instytucjonalnego.

Ta klasa aktywów nie jest skorelowana z niczym, jak myśleli ludzie. Nie są też jeszcze silnie skorelowane z inflacją. Jednak prawdziwy problem… to naprawdę wskaźnik tego, gdzie jest instytucjonalny nabywca. Obecnie jest ich niewielu, niechętnie kupują Bitcoina – podkreślił.

Bitcoin (BTC) silnie wzrasta pod koniec tygodnia

Notowania BTC/USD odnotowują wzrost o ponad 3% w piątek docierając do wysokiego poziomu 23 420 USD. W efekcie kurs kończy negatywną passę spadków, które trwały przez ostatnie siedem sesji. Jednak aby mówić o powrocie byków na rynek BTC, kupujący będą musieli pierw trwale pokonać kluczowy poziom oporu 25 400 USD. Z drugiej strony główne wsparcie cenowe stanowi psychologiczny poziom 20 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: s&p 500 wykres | jsw giełda | pkobp kurs | polenergia akcje rekomendacje | kurs euro notowania | giełda comarch | jak kupić akcje tesla |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
Poprzedni artykułHossa Ethereum (ETH) zależna od tego kluczowego wskaźnika, wskazuje firma Santiment
Następny artykułKurs dolara stabilizuje się przed NFP
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here