Naga MarketsW opublikowanej we wtorek nocie prasowej spółka CD Projekt (GPW: CDR) poinformowała, że 23 października planuje wydać dwa nowe tytuły na PC: Gwitna oraz Wojnę Krwi. W reakcji na doniesienia akcje przedsiębiorstwa zyskują w godzinach popołudniowych ponad 5%.

„Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Powstała z udziałem deweloperów współtworzących Wiedźmina 3: Dziki Gon, historia Wojny Krwi koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii, która stojąc w obliczu wrogiej inwazji jest zmuszona wrócić na wojenną ścieżkę prowadzącą ją ku zemście i zagładzie” – poinformowała spółka w komunikacie.

W tym samym momencie swojej premiery doczeka się również GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, wersja na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One zostanie zaprezentowana natomiast 4 grudnia. Premiera ma zwieńczyć projekt Homecoming, czyli największej aktualizacji w historii gry, wprowadzającej szereg zmian, których celem jest podkreślenie klimatu znanego z tytułu Wiedźmin 3: Dziki Gon.

„Wśród wprowadzonych zmian są zupełnie nowe, w pełni trójwymiarowe pola bitwy, które zastąpiły tradycyjną planszę z wcześniejszych wersji gry, jak również znacznie mroczniejsza, nawiązująca do gier z serii Wiedźmin oprawa graficzna. Na potrzeby aktualizacji został stworzony również nowy system budowania talii, a wiele kart otrzymało zupełnie nowe umiejętności” – podaje CD Projekt.

Notowania spółki po kilku sesjach konsolidacji w ograniczonej zmienności wyraźnie zyskują we wtorek na książęcej powracając nad strefę S/R wyznaczaną na wysokości poziomu 190,00. Z punktu widzenia analizy technicznej może to być okazja do ponownego przetestowania historycznych maksimów powyżej 220,00. Najpierw jednak CDR musi zamknąć dzień nad wspomnianym oporem.

CDR D1 – notowania na początku września wybijały konsolidację, nie doszło jednak do testu odmierzonego zasięgu formacji technicznej.
W trakcie kampanii gracze będą przemierzać nowe, pełne przygód i intrygujących postaci zakątki wiedźmińskiego świata i zbierać zasoby do rozbudowywania armii. Sprawdzą się także w epickich bitwach karcianych wykorzystujących mechaniki gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana w nowy, nieoczekiwany sposób” – podsumowuje spółka.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here