Naga Markets


DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 30.01.2018

Wczorajsza sesja przyniosła spadek indeksu DAX o 0,95% na dość solidnym wolumenie, zamknięcie dnia wypadło poniżej 13 200 punktów co oznacza pogłębienie minimów z czwartku 25. stycznia. Tropem niedźwiedzim również poruszał się amerykański SP500 a dziś ostatnia sesja miesiąca, więc możliwy window dressing.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Henkel, która zyskała 0,63% oraz Fresenius Medical wzrost o 0,61%. Najsłabiej wypadła spółka Deutsche Bank, która spadła 4,47% i RWE na minusie 3,66%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Środowa sesja rozpoczęła dość  neutralnie, lecz powyżej 13 200 punktów aby po godzinie 9:00 bardziej zdecydowanie ruszyć w górę. Pierwszy lokalny opór na poziomie 13 275 punktów, gdzie może napływać sporo ofert sprzedaży, w przypadku utraty minimów sesyjnych (LOD) możemy zobaczyć nawet 13 140.

W ujęciu dziennym notowania indeksu dotarły do miesięcznego pivota R1, tym razem testując go od dołu, podobna sytuacja miała miejsce w połowie stycznia, skąd został wyprowadzony atak na historyczny szczyt. Wciąż możliwa korekta pędząca po impulsie z pierwszego tygodnia roku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here