Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 29.12.2016

Obroty na giełdach są bardzo niskie. Inwestorzy czekają już na Nowy Rok i spełnienie obietnic przez nową administracje w USA. Wczoraj rynkiem, zwłaszcza walutowym, zelektryzowała informacja, że dyplomaci rosyjscy mają kilkadziesiąt godzin na opuszczenie terytorium Stanów Zjednoczonych ze względu na ewentualne wpływanie Rosji na ostatnie wybory prezydenckie w USA.DAX30AMbanner

Te artykuły również Cię zainteresują
Indeks utrzymał się nad poziomem wsparcia w okolicach 11400 pkt., nie reagując w znaczący sposób na doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. Pozostanie nad poziomem 11400 pkt. wskazuje na ruch w górę w najbliższym czasie.

dax30daily

DAX Intraday

Indeks DAX przełamał poziom pivot point w okolicach 11430 pkt., co sugeruje krótkoterminowy ruch w stronę wsparcia S1 w pobliżu 11410 pkt. Silnym wsparciem jest wspomniany 11400 pkt., w tym miejscu może dojść do odbicia kursu.

dax30m15

Najważniejsze dane dla  indeksu DAX

Brak istotnych danych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here