Naga Markets


DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 29.11.2017

Środowa sesja na indeksie DAX obfitowała w rozmaite atrakcje. Po wyższym otwarciu będącym kontynuacją zwyżek już po zamknięciu rynku kasowego, rynek zerwał się z łańcucha ponownie mocno zbliżając się w okolicę 13 000 punktów. Ostatecznie bilans sesji to 0,02% na plus.

Do wiadomości podano także niemieckie CPI (inflacja konsumencka), która była zgodna z oczekiwaniami analityków i wyniosła 0,3%; miesiąc wcześniej było to 0,0%.

DAX Intraday

Solidna reakcja przy poziomie 13 175 pojawiła się w drugiej części sesji, rynek długo kazał na siebie czekać, mimo wszystko dotarł do celu na 13 070 o którym wspominałem w ostatnim wpisie.

Odbieraj codzienne sygnały handlowe przez SMS, nigdy nie przegapisz kolejnej korekty cen lub trendu!

Dziś sytuacja na otwarciu pozostaje spadkowa, rynek póki co nie może się podnieść, trwa walka przy 200-godzinnej średniej. Punkt orientacyjny dla pozycji krótkich to 13 090 i wyżej 13 100; dla pozycji długich będzie to okrągły 13 000 punktów.

DAX Longterm

Patrząc z szerszej perspektywy, po raz kolejny poziom 13 200 jest zbyt silny dla kupujących, to połowa spadku ze szczytu 13 500. Zakres 200 punktowej konsolidacji, może stać się przystankiem na kilka(naście) kolejnych sesji.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here