Naga Markets


DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 27.04.2018

Piątkowa sesja zakończyła się wzrostem o 0,64% natomiast cały tydzień index DAX również zakończył na plusie 0,32%, pomimo solidnego spadku w ubiegły wtorek. Cały poprzedni tydzień charakteryzował się wzmożonymi obrotami. Piątkowe odczyty PPI były wyższe niż ostatnio (0,1% vs -0,1%).

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Covestro, która zyskała 1,96%, tymczasem spółka SAP wzrosła o 1,87%. Najsłabiej wypadła RWE spadek aż  7,28% oraz Deutsche Bank strata 3,36%.

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Ostatnia sesja miesiąca zapowiada się bardzo ciekawie, notowania startują powyżej 12 600 punktów. Pomimo bezpośredniej bliskości średnich DMA 200 byki nie dają za wygraną, to już drugie podejście w ten rejon w tym miesiącu. W przypadku kontynuowana wzrostu i tzw. window dressing możemy być świadkami dynamicznego ruchu, tym bardziej, że miesięczna świeca wygląda bardzo okazale (podobnie do września 2017).

Aktualnie cena powróciła w zakres kanału, z którego wybiła się w czwartek, wsparciem pozostaje dolne ograniczenie i poziom 12 540. Punkt kierunkowy na 12 590. Pewnym zagrożeniem dla wzrostów pozostaje możliwe formowanie głowy z ramionami, natomiast przejście piątkowych maksimów zaneguje ten scenariusz i będzie stanowić czytelne zaproszenie do kontynuacji ruchu w górę.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here