Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 29.01.2018

Poniedziałkowa sesja na niemieckim parkiecie nie przyniosła rozstrzygnięć, indeks spadł o 0,12%, natomiast dziś od rana luka spadkowa budzi niepokój w szeregach byków. Sygnał w nocy dał SP500, który stracił blisko 20 punktów w sesji azjatyckiej, spadek wygląda ciekawie w kontekście kończącego się “bardzo dobrego” miesiąca dla akcji.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka RWE która zyskała 0,54% oraz Deutsche Lufthansa wzrosła o 0,52%. Najsłabiej wypadł Commerzbank AG spadając 2,06% i HeidelbergCement stracił 1,33%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

O poranku indeks DAX otwiera się przy wsparciu S2 co już na starcie oznacza wybicie z progu zmienności, to reakcja na spadki w USA oraz na indeksie Nikkei. Z drugiej strony wsparciem dla indeksów przynajmniej krótkoterminowo może być spadający eurodolar.

Kilka minut po godzinie 9:00 DAX wychodzi na dzienne maksimum, pierwszą barierą będzie wczorajszy “low” 13 265 oraz punkt równowagi DP – 13 310. Warto również zauważyć, że poranny spadek aktywował wybicie dołem z formacji Shark32 (D1), a z ważniejszych wydarzeń dziś przed nami jeszcze przemówienie prezydenta Trumpa.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here