Naga Markets webinar


DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 27.11.2017

Pierwsza sesja tygodnia nie była zbyt udana dla niemieckich blue chipów, index spadł o -0,46%, lecz ciągle utrzymuje się powyżej okrągłego poziomu 13 000 punktów. Próba ataku na piątkowe szczyty zakończyła się fiaskiem.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Fresenius, która zyskała 1,09% oraz Deutsche Lufthansa wzrost o 0,51%. Najsłabiej wypadła spółka Deutsche Bank spadek o 2,12% i spółka BASF SE straciła 1,84%.

DAX Intraday

Niemieckie byki po raz kolejny skapitulowały w okolicy średniej 200-godzinnej a dziś otwarcie wypada bez dużych przesunięć. Po godzinie 9:00 kurs próbuje sforsować poziom Pivot, udany atak powinien doprowadzić do ruchu w kierunku 13 100. W przypadku utrzymania cen pod Pivotem ryzyko zejścia do 12 950- 12900 jest duże.

Odbieraj codzienne sygnały handlowe przez SMS, nigdy nie przegapisz kolejnej korekty cen lub trendu!

Negatywny scenariusz powinien być kontynuowany dopóki nie zostanie wybity poziom wczorajszego szczytu – 13 115.

DAX Longterm

Ostatnie świeca w całości zawiera się w piątkowej co oznacza Inside Bar (IB) na dziennym interwale. Wybicie nada przyszły kierunek cen.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here