Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 27.02.2017

Po słabym piątku w minionym tygodniu poniedziałkowa sesja wypadła całkiem nieźle. Nastroje na rynkach akcji uratowali Amerykanie, którzy zakończyli tydzień na plusach w przeciwieństwie do Europy. Wczoraj indeks DAX wzrósł o 0,16%. Japoński Nikkei dzisiaj rano również zamknął się na niewielkim plusie wynoszącym 0,06%. Dzisiaj rynki czekają na wystąpienie Donalda Trumpa przed Kongresem i na przedstawienie zmian w podatkach, o których mówił wcześniej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Five Star Spreads

Indeks w piątek spadł ponad 1%, ale zatrzymał się na ważnym poziomie wsparcia w okolicach 11800 pkt. Z kolei najbliższy poziom oporu znajduje się w okolicach 12000 pkt.

DAX Intraday

Po otwarciu rynku kontraktów futures indeks odbił się od poziomu pivot point w okolicach 11830 pkt., a na wykresie pojawił się pin bar, co może świadczyć o ruchu wzrostowy po otwarciu rynku kasowego. Najbliższy poziom oporu znajduje się w okolicach 11870 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

14:30 – Produkt Krajowy Brutto, rew. w USA

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here