Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 24.11.2017

Piątkowa sesja zakończyła się wzrostem indeksu o 0,39% a w całym tygodniu zmiana była niezauważalna. W ciągu ostatnich dwóch sesji z powodu święta w USA obroty spadły o blisko 1/3, nie zabrakło jednak zmienności.

W piątek poznaliśmy rekordowe dane dotyczące klimatu inwestycyjnego w Niemczech, wskaźnik wyniósł 117,5 vs 116,6 (prognoza), przy rewizji w górę za poprzedni miesiąc. To kolejne rewelacyjne dane po PMI.

DAX Intraday

DAX wspiął się do poziomu 13 150 czym naruszył średnią 200-godzinową, jednak wzrost nie został utrzymany do końca sesji i na wykresie powstał długi górny cień. Może to trochę dziwić, ponieważ SP500 skończył tydzień w wyśmienitych nastrojach pokonując poziom 2600 punktów.

Odbieraj codzienne sygnały handlowe przez SMS, nigdy nie przegapisz kolejnej korekty cen lub trendu!

Dziś otwarcie wypada z luka w dół, pod poziomem równowagi, który znalazł się przy 13 065. Próba podejścia w ten rejon może zostać wykorzystania do sprzedaży a napływające oferty mogą być targetowane na piątkowe minima. Po drodze jest jeszcze 13k punktów.

DAX Longterm

Piątkowa zawrotka dobrze wpisuje się w obszar oporu, gdzie przebiega miesięczny Pivot, wydaje się, że kurs na dobre utknął poniżej. Coraz bardziej prawdopodobne staje się formowanie prawego ramienia dużej formacji RGR. Negatywny scenariusz straci moc przy udanej próbie wyjścia ponad 13 200.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here