Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 26.07.2016

Dobre nastroje nie opuszczają rynków akcji, które w większości skończyły wczorajszą sesje na plusie, może za wyjątkiem japońskiego indeksu Nikkei. Dzisiaj rynki czekają na decyzję Rezerwy Federalnej ws. stóp procentowych. Żadnych jednak zmian nie należy się spodziewać, co powinno podtrzymać pozytywny nastrój na rynkach.

DAX30AMbanner

Indeks DAX przełamał wczoraj poziom oporu 10265 pkt., a dzisiaj dotarł do kolejnego obszaru oporu w okolicach 10300 pkt. Przełamanie tej strefy otworzy drogę do R2 w pobliżu 10350 pkt.

[DAX30]Daily

DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. Po przełamaniu R1 w okolicach 10300 pkt. indeks powrócił do tego obszaru. Po jego obronie, obecnie tworzy się pin bar, powinniśmy wrócić do wzrostów i zaatakować R2 w pobliżu 10350 pkt.

[DAX30]M15

Najważniejsze dane dla DAX

  • 10:30 – Produkt Krajowy Brutto, wst. dla Wielkiej Brytanii
  • 20:00 – Decyzja FOMC ws. stóp procentowych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here