Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 26.04.2018

Czwartek na niemieckim parkiecie przyniósł wzrost indeksu o 0,63%, DAX wrócił ponad poziom 12 500 punktów. Opublikowany wczoraj wskaźnik Gfk mierzący klimat konsumpcyjny utrzymuje się na wysokim poziomie (10.8 vs 10.9 poprzednio) co jest dobrym sygnałem po rozczarowaniu płynącym z IFO.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Fresenius Medical Care, która zyskała 2,71% a Volkswagen wzrósł o 2,66%. Najsłabiej wypadła spółka Deutsche Lufthansa, która spadła aż 5,31% a Deutsche Bank po wynikach był pod kreską 1,30%.

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Rynek wyszedł wczoraj nad punkt kierunkowy Pivot i tam się utrzymał do końca sesji, dziś wzrost jest kontynuowany, kurs “ucieka” w górę. Jest o co walczyć, ponieważ świeca tygodniowa może okazać się wzrostowa. Na celowniku byków jest DMA200 oraz bardziej lokalnie opór R1 przy 12 640.

Pozostajemy pod wpływem wczorajszej decyzji ECB, kurs pary EURUSD spadając na nowe minima pomaga giełdom.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here