Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 26.01.2017

Wczoraj na rynkach akcji było już duzo spokojniej, choć główne indeksy w Europie, USA oraz w Azji zamknęły się na plusie. Dzisiaj rynki czekają na wstępny odczyt PKB w USA za IV kwartał. Dane ukażą się dopiero po południu czasu CET, więc dzisiejsza sesja na
frankfurckim parkiecie może odbyć się całkiem spokojnie do tego czasu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Weź udział w spotkaniu online

Indeks DAX przełamał barierę 11800 pkt. i ten poziom stanowi obecnie wsparcie. Z kolei najbliższy opór znajduje się w okolicach 12000 pkt.

DAX Intraday

Indeks DAX konsoliduje się tuż poziomem oporu pivot point w okolicach 11845 pkt. Przełamanie tego poziomu otworzy drogę do R1 w pobliżu 11885 pkt. Z kolei najbliższe wsparcie znajduje się w okolicach 11830 pkt. oraz 11800 pkt., czyli S1.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

14:30 – Produkt Krajowy Brutto, wst. w USA

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here