Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 25.08.2016

Indeks DAX spadł wczoraj o 0,88% korygując ostatnie wzrosty. Dzisiaj możemy spodziewać się nieco spokojniejszego handlu, gdyż inwestorzy czekają na wystąpienie Janet Yellen, która może dać jakieś wskazówki odnośnie tegorocznych podwyżek stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych.

DAX30AMbanner

Indeks zatrzymał się wczoraj w okolicach wsparcia 10500 pkt. Dzisiaj wsparcie jak na razie zostało pokonane, co może sugerować dalsze spadki.

[DAX30]Daily

DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. DAX przełamał poziom wsparcia w postaci PP w okolicach 10530 pkt. i obecnie zmierza w stronę S1 w pobliżu 10450 pkt. Ponadto na wykresie widać formację engulfing, która również sugeruje ruch w dół w najbliższym czasie.

Najważniejsze dane dla DAX

  • 16:00 – Wystąpienie publiczne prezes Fed (Janet L. Yellen)

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here