Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 25.07.2018

W środku tygodnia obserwowaliśmy spadki na niemieckim indeksie, który zniżkował o 0,87%, natomiast kontrakt terminowy po zamknięciu zdołał wyjść nad kreskę, po tym jak Unia Europejska zgodziła się na ustępstwa w sprawie m.in taryf przemysłowych. Po spotkaniu Trump-Juncker obserwujemy złagodzenie sporu na linii USA-EU, a DAX utrzymuje większość wzrostu z godzin wieczornych.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Linde, która zyskała 1,20% a tymczasem spółka Vonovia wzrosła o 0,95%. Najsłabiej wypadł Infineon Technologies spadając aż 3,47% natomiast Volkswagen stracił 2,72%.

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Na wczorajszej sesji sprzedającym udało się obniżyć cenę do tygodniowego piwota, ten jednak zdołał się obronić co przerodziło się w dość dynamiczną końcówkę. Na otwarciu gracze z Europy wydają się akceptować wyższe ceny, temat został podchwycony i DAX znajduje się już przy maksimach.

Najbliższy lokalny opór R1 wokół 12 785 punktów, to również maksimum z poprzedniego tygodnia skąd cena wykonała odwrót na blisko 300 pipsów. Wsparciem będzie punkt kierunkowy przy 12 655 oraz poziom 12 600 punktów obrazujący największe zainteresowanie graczy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here