Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 25.07.2016

Rynki czekają na posiedzenie banków centralnych, Rezerwy Federalnej oraz Banku Japonii. Po Fed nie należy spodziewać się zbyt wiele, ale BoJ może uruchomić dodatkowe narzędzia stymulujące gospodarkę Japonii i na to liczą inwestorzy na rynkach akcji pozostając w dobrych nastrojach.

DAX30AMbanner

Indeks DAX po dotarciu do poziomu oporu w okolicach 10265 pkt. zawrócił do Pivot Point w pobliżu 10200 pkt. Obecnie trwa walka o pozostanie nad tym poziomem.

[DAX30]Daily

DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. Obecnie trwa próba obrony Pivot Point w okolicach 10200 pkt., a na wykresie tworzy się pin bar. Po obronie tego obszaru indeks powinien ruszyć w stronę R1 10265 pkt.

[DAX30]M15

Najważniejsze dane dla DAX

Brak danych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here