Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 25.04.2018

Środowa sesja również nie była udana dla posiadaczy akcji, index DAX stracił bowiem 1,07%, głównie za sprawą wysokiej bazy. Kontrakt terminowy pogłębił przecenę docierając do omawianego wczoraj wsparcia na 12 340 i trzykrotnie próbował go sforsować.

W ostatecznym rozrachunku nastąpiło odreagowanie do cen z otwarcia. Giełdom nie pomagają również rosnące rentowności obligacji, w USA papiery 10-letnie notowane są powyżej psychologicznej bariery 3%.

Wyniki poda dziś Volkswagen, prognoza 6,7 euro zysku n akcję, Lufthansa oraz Deutsche Bank z prognozą 32 eurocenty na akcję.

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Indeks spadł o poranku poniżej punktu kierunkowego, jednak kupujący nie dają za wygraną i sytuacja nie jest przesądzona. Na plus można zaliczyć wczorajsze zamknięcie powyżej 12 430, przez co powstała dzienna świeca z dolnym cieniem. Atak na dzisiejsze HOD (maksimum dnia) byłby czytelnym zaproszeniem do powalczenia o dłuższe odreagowanie z powrotem powyżej 12 500.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here