Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 23.02.2018

Piątkowa sesja zakończyła się niewielkim wzrostem o 0,18% a w całym tygodniu indeks DAX przesunął się w górę o zaledwie 0,26%, mamy więc ruch boczny o niewielkim wzrostowym nachyleniu. Co ciekawe podczas ostatnich dwóch dni napłynął na rynek większy wolumen co może przemawiać na korzyść giełdowych byków. Dużo lepiej wygląda sytuacja na Wall Street, gdzie Dow wzrósł w poprzednim tygodniu o 350 punktów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka E.ON, która zyskała 3,78% oraz Deutsche Telekom wzrost o 3,28%. Najsłabiej wypadła spółka Deutsche Lufthansa, która spadła 2,13% a Commerzbank był pod kreską 1,46%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Piątkowy atak na 12 500 został podtrzymany, a byki pozwoliły sobie na zejście tylko do ceny zamknięcia a więc pokrycie luki wzrostowej, dziś sytuacja o poranku wygląda podobnie (obrona luki). Notowania znajdują się przy pierwszym lokalnym oporze 12 580 a wyżej bo 12 630 przebiega średnia 200-sesyjna, to będzie prawdziwy test dla kupujących.

Dla podtrzymania wzrostu ważny będzie 12 540 a później 12 500 gdzie zlokalizowany jest punkt kierunkowy (DP).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here