Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 25.01.2018

Czwartkowa sesja na indeksie DAX upłynęła pod znakiem spadków, rynek osunął się podczas sesji o 0,87%, przy dobrej postawie amerykanów gdzie generał hossy – indeks SP500 wzrósł. Co ciekawe sesja w EU przebiegała przy wzmożonej aktywności inwestorów zarówno po stronie nowo otwieranych pozycji jak i wolumenie obrotu.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Linde, która zyskała 2,41% oraz Commerzbank wzrost o 1,44%. Najsłabiej wypadła spółka Deutsche Post AG, która spadła 2,88% i Henkel – straciła 1,78%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Na wczorajszej sesji rynek wpadł pod średnią 200-godzinną po czym przetestował ją od dołu, a dziś byki mają problem ponieważ niedźwiedzio nastawieni inwestorzy chcą zrobić z niej użytek i już od wczesnych godzin porannych indeks DAX utrzymuje presję spadkową.

Po godzinie 9:00 rynek wraca do 13 300, pierwsze wsparcie w okolicy wczorajszego “low”, nieco niżej okrągły 13 200. Presja sprzedających powinna uwidaczniać się przy dojściu do 13 320, w przypadku ruchu do góry będzie to pierwsza bariera. Pokonanie oporu może otworzyć drogę do strefy 13 400-13 425.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here