Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 22.07.2016

Dobra passa na rynkach akcji trwa. Wszyscy liczą na mocniejsze luzowanie polityki pieniężnej ze strony Banku Anglii, ale również Banku Japonii czy Europejskiego Banku Centralnego. W piątek odbędzie się posiedzenie BoJ, a w przyszłym tygodniu BoE, na których okaże się, jakie działania podejmą banki.

DAX30AMbanner

Indeks DAX po raz kolejny próbuje przełamać poziom oporu R1 w okolicach 10200 pkt. Z kolei najbliższe wsparcie znajduje się w pobliżu Pivot Point 10135 pkt.

[DAX30]Daily

DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. Indeks powraca do Pivot Point w okolicach 10135 pkt. Obrona tego poziomu pozwoli jeszcze raz ruszyć w stronę R1 w pobliżu 10200 pkt.

[DAX30]M15

Najważniejsze dane dla DAX

10:00 – Indeks instytutu Ifo w Niemczech

DAX w długim terminie

Indeks DAX 30 na interwale tygodniowym w dalszym ciągu porusza się w kanale spadkowym. Kupujący zmierzają zniesienia całego spadku po referendalnego związanego z Brexitem. Jeżeli do tego dojdzie, to kupujący niebawem napotkają na bardzo silny opór, który został utworzony przez górne ograniczenie kanału spadkowego. Natomiast najbliższym wsparciem jest strefa popytu 9320-9550.

dax30-w1-admiral-markets-as-2

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here