Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 23.01.2018

Trwa dobra passa na niemieckim indeksie DAX, który urósł we wtorek  0,71% i była to czwarta z rzędu sesja wzrostowa. Wolumen towarzyszący wybiciu maksimów historycznych był niższy od średniej, spadła także liczba otwartych pozycji na kontrakcie terminowym.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka BAYER AG, która zyskała 3,31% oraz Fresenius wzrosła o 2,83%. Najsłabiej wypadła spółka Bayerische Motoren Werke spadek 1,02% i Volkswagen stracił 0,66%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Wczorajsze wysokie otwarcie nie pozwoliło bykom zbyt długo triumfować i około południa rynek cofnął się do poziomów z otwarcia, o czym wspominałem we wczorajszym wpisie. W kolejnych godzinach notowania zaczęły tworzyć trójkąt utrzymując się powyżej 13 500 punktów.

Dziś otwarcie wypadło neutralnie, dopiero wybicie 13 575 da nadzieję do rozwinięcia dalszego ruchu na północ, w przeciwnym razie możemy zobaczyć test wczorajszych minimów. Pierwsze lokalne wsparcie przy dolnej linii trendu wzrostowego a dalej 13 520, opór nieopodal 13 600.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here