Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 23.01.2017

Tydzień na giełdach rozpoczął się od spadków po inauguracyjnym przemówieniu Donalda Trumpa, które odbyło się w miniony piątek. Inwestorzy są rozczarowani brakiem dalszych szczegółów odnośnie inwestycji infrastrukturalnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Weź udział w spotkaniu online

Indeks DAX spadł na poniedziałkowej sesji o 0,73% ponownie zatrzymując się w okolicach silnego wsparcia 11500 pkt. Dopiero przełamanie tego poziomu pozwoli na większe spadki. Z kolei najbliższy poziom oporu znajduje się w pobliżu 11650 pkt.

DAX Intraday

Indeks DAX po otwarciu rynku terminowego przełamał poziom pivot point w okolicach 11560 pkt. oraz lokalne wsparcie w pobliżu 11550 pkt., co może sugerować ruch w stronę S1 w okolicach 11500 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

Brak istotnych danych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here