Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 20.04.2018

Podczas piątkowej sesji rynek niemiecki zamknął się na czerwono, spadek wyniósł 0,21% a w przypadku Wall Street spadki były jeszcze większe, widać zatem że rynki europejskie są relatywnie mocniejsze. W ciągu całego tygodnia DAX zyskał 0,80%, niemal cały wzrost udało się wypracować na wtorkowej sesji, której minimum stanowi teraz silne wsparcie.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Adidas, która zyskała 0,81% a spółka BASF wzrosła o 0,72%. Najsłabiej wypadła RWE spadając 2,33%, a spółka Infineon Technologies była pod kreską 1,49%.

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Notowania przebywają w kanale spadkowym, odbijając się od górnego lub dolnego ograniczenia. Podczas dzisiejszego otwarcia sesji, kupujący próbowali sforsować opór lecz ta sztuka się nie udała i kurs z powrotem znalazł się w środku kanału.

Dość mocnym punktem odniesienia jest poziom 12 500 który już w piątek był testowany. Jest to miesięczny pivot, ten ostatnio posłużył jako wsparcie, jego utrata zachęci do kontynuacji przeceny.

Patrząc szerzej kurs pozostaje uwięziony w pasie średnich EMA i SMA 200, dłuższe zatrzymanie przy maksimach ruchu będzie sugerowało wybicie w górę, choć jest to scenariusz mniej prawdopodobny.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here