Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 22.02.2017

Wczorajszy protokół z posiedzenia FOMC mógł pozytywnie zaskoczyć inwestorów na rynkach akcji. Fed nie widzi zagrożenia zbyt silnego odbicia inflacji i nie musi spieszyć się z podwyżkami stóp procentowych. Takie wnioski płyną z wczorajszych “minutek” FOMC. Wczoraj giełdy w USA oraz Azji zakończyły dzień na lekkim minusie, a indeks DAX 0,26% na plusie. Dzisiejsze dane o niemieckim PKB okazały się zgodne z konsensusem.

Te artykuły również Cię zainteresują
Five Star Spreads

Indeks DAX przełamał poziom 12000 pkt. i obecnie ma otwartą drogę do poziomu 12200 pkt.

DAX Intraday

Indeks tuż przed otwarciem rynku kasowego balansuje na granicy 12000 pkt. Najbliższe wsparcie znajduje się w okolicach 11975 pkt. Z kolei przełamanie poziomu pivot point w pobliżu 12000 pkt. otworzy drogę do 12040 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

Brak istotnych danych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here