Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 21.12.2017

Niemiecki indeks DAX zakończył wczorajszą sesję w umiarkowanie dobrych nastrojach, zatrzymując dalszą przecenę i zyskał 0,31%. Podobnie sytuacja przed świętami wygląda w USA, gdzie SP500 ponownie zbliżył się do bariery 2700 punktów.Wśród komponentów indeksu, najlepszy wynik zanotowała spółka Fresenius SE, która zyskała 1,60%. Tymczasem Bayerische Motoren Werke (BMW) wzrosła o 1,05%. Najsłabiej wypadła spółka RWE spadając 1,56% oraz Vonovia SE.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Wczorajsza sesja była ważnym momentem w notowaniach, ponieważ zatrzymała spadek indeksu, trudno jednak stwierdzić czy ten przystanek okaże się dobrym momentem do kupna. Pierwsze takty piątkowej sesji wyglądają neutralnie, po godzinie 9:00 cena próbuje się wybić powyżej punktu pivot (DP), co daje szanse na powrót w okolicę 13 130.

DAX Longterm

W szerszym układzie indeks pozostaje poniżej grudniowego pivota, co sprawia że każda próba podejścia od dołu po 13 130 powinna zakończyć się napływem ofert sprzedaży, dodatkowo cena wybiła się dołem z lokalnego kanału trendowego. Z pozytywnych informacji możemy dostrzec, że utrzymany został poziom 61,8% zniesienia od dołka do szczytu w grudniu oraz bliskość długoterminowego wsparcia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here