Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 21.11.2017

Wtorkowa sesja zakończona mocnym akcentem, wzrost wyniósł 0,83%. Indeks nie przestraszył się politycznych zawirowań, które miały miejsce na początku tygodnia i na fali dobrych nastrojów w USA dotarł do poziomu 13 200.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Infineon Technologies, która zyskała 3,29%, tymczasem spółka Volkswagen wzrosła o 3,02%. Najsłabiej wypadł HeidelbergCement spadek o 1,94%.

DAX Intraday

Poziom 13 000 punktów o którym wczoraj wspominałem nie był wczoraj do osiągnięcia. Niedźwiedzie zdołały zbić cenę zaledwie o 40 punktów, po czym rozpoczął się rajd do poziomów nie widzianych od 10 listopada.

Na dzisiejszej sesji, otwarcie wypadło neutralnie, kurs utrzymuje się przy maksimach ruchu. Spodziewam się testu wyłamanego oporu 13 100 tym razem od góry, jednak presja kupujących może być tak duża, że poziom 13 130 powstrzyma spadki.


Odbieraj codzienne sygnały handlowe przez SMS, nigdy nie przegapisz kolejnej korekty cen lub trendu!

DAX Longterm

Dynamika odbicia, w ciągu ostatnich dniach jest co najmniej zaskakująca, byczy dorobek to już 350 punktów. Nadal jednak niewykluczone jest formowanie się prawego ramienia odwracającej trend formacji RGR. Kolejny miesięczny opór znajduje się dopiero na 13 350.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here