Naga MarketsDax to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 21.06.2016

Cały czas utrzymuje się dobry nastrój na rynkach. Jest to związane z panującym przekonaniem, że Wielka Brytania pozostanie w Unii Europejskiej, referendum już jutro. Indeks DAX ostatnie cztery sesje zakończył na plusie.

DAX30AMbanner

Wczoraj indeks DAX przełamał poziom w okolicach 10050 pkt. i dotarł w pobliże oporu R1 10150 pkt. Dzisiaj od rana kontynuowany jest ruch w górę i ponownie może być zaatakowany wspomniany opór 10150 pkt.

[DAX30]Daily

DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. W nocy indeks odbił się od Pivot Point w okolicach 10030 pkt., a na wykresie pojawiła się formacja pin bar. Jeden ze scenariuszy to ponowny powrót do PP, ewentualnie nieco wyżej w pobliże 10050 pkt. oraz pojawienie się sygnału z formacji Price Action, a następnie kontynuacja ruchu w górę. Indeks także może ruszyć od razu w górę w okolice R1, czyli 10150 pkt. W takiej sytuacji przełamanie R1 będzie silnym sygnałem kontynuacji ruchu w górę.

[DAX30]M15

Najważniejsze dane dla DAX

  • 16:00 – Prezes Fed przedstawi półroczny raport nt. polityki monetarnej przed Komisją ds. Usług Finansowych Izby Reprezentantów


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here