Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 21.03.2018

Środowa sesja zakończyła się spadkami, pomimo dobrej sesji we wtorek.. nadzieje na wzrosty jednak opadły po pierwszych kilku godzinach handlu. Wieczorem amerykańska Rezerwa Federalna podniosła stopy procentowe, rynki giełdowe zaczęły tracić, niemiecki DAX na dobre spadł poniżej 12 300 punktów.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Adidas AG, która zyskała 1,80% a ThyssenKrupp wzrósł o 1,70%. Najsłabiej wypadła spółka Deutsche Bank, spadając 4,86%, a spółka Merck była pod kreską 1,20%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

W czwartek otwarcie wypadło poniżej punktu kierunkowego i rynek obsunął się dość sprawnie do pierwszego lokalnego poziomu wsparcia S1. Co ciekawe w tym miejscu znajduje się dokładnie okrągły poziom 12 200 i po otwarcie rynku kasowego widać zatrzymanie spadku. Dzienny punkt pivot na 12 290 może przyciągać cenę w kolejnych godzinach sesji.

Ważniejszym punktem wsparcia pozostaje 12 160 i nieco niżej położony 12 110 czyli minima ostanich większych spadkowych świec, opory to odpowiednio 12 380 i 12 450. W tym zakresie cen notowania poruszają się już 8 sesji, wybicie jednego z nich będzie stanowić katalizator do impulsu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here