Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 21.02.2018

Środowa sesja na niemieckim parkiecie nie przyniosła rozstrzygnięć, index DAX spadł o symboliczne0,14%, choć była próba ataku na 12 500 to zakończyła się fiaskiem. Wczorajsze dane PMI były nieco słabsze niż miesiąc wcześniej jednak to wciąż historycznie rekordowe poziomy.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Deutsche Boerse AG, która zyskała 2,85% oraz Deutsche Lufthansa wzrost o 1,54%. Najsłabiej wypadła spółka RWE spadając 2,19%,a spółka Adidas była pod kreską 1,09%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Na wczorajszej sesji zostały obronione wtorkowe minima 13 325 i jak na razie dziś na otwarciu ten poziom również trzyma. Za dobrą próbę można uznać wczorajszy atak na 12 500, choć plany byków pokrzyżowały minutki FOMC.

Po godzinie 9:00 cena znajduje się przy lokalnym wsparciu S1, spodziewam się domknięcia luki i próby podejścia pod punkt kierunkowy na 12 420, tam przebiega równiez 200-godzinowa średnia krocząca, która pozostaje nadal nie zdobyta. W przypadku trwałego przełamania dołem 12 300 sytuacja graczy trzymających pozycje długie znacznie się pogorszy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here