Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 19.01.2018

Ostatnia sesja minionego tygodnia zakończyła się solidnym wzrostem o 1,15% przy wzmożonym wolumenie na rynku akcji. Indeks DAX przebił tegoroczny szczyt przy 13 419 i kieruje się w stronę historycznego rekordu 13 527 punktów.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Adidas AG, która zyskała 6,90% oraz ThyssenKrupp AG wzrosła o 4,45%. Najsłabiej wypadła spółka Merck, która spadła 0,51% i Linde AG straciła 0,37%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Na poniedziałkowym otwarciu wysokie poziomy są utrzymane, zniesieniu uległ tylko wzrost wykonany po zamknięciu sesji europejskiej i tak w dalszym ciągu indeks handlowany jest powyżej 13 400 oraz dziennego poziomu Pivot. W przypadku zejścia w okolicę piątkowej konsolidacji, były to dobry moment dla pozycji długich, gdzie dodatkowo przebiega linia trendu.

W tak mocnym trendzie wzrostowym oporu należałoby szukać dopiero w okolicy maksimów historycznych a więc 13 527-13 530, jest prawdopodobne, że rynek skieruje się tam w ciągu najbliższych sesji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here