Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 20.12.2017

Indeks DAX na środowej sesji stracił 1,11%, niedźwiedzie rozgromiły przeciwnika niczym Bayern Monachium dortmundzką defensywę w pierwszej połowie wczorajszego meczu Pucharu Niemiec.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Linde która zyskała 0,58% oraz telewizyjny Pro Sieben wzrost o 0,24%. Najsłabiej wypadła spółka SAP SE spadając 2,08% i Henkel & Co minus 1,92%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Notowania po raz kolejny docierają do najdalej wysuniętego poziomu Pivot, zmienność zatem pozostaje z nami pomimo końcówki roku. Z racji, że otwarcie wypada znacząco poniżej punktu kierunkowego na dzisiejszy dzień, należy spoglądać raczej w kierunku 13k punktów i niżej do 12 975. Dobrym testem wczorajszej siły niedźwiedzi będzie 13 110 i przebita strefa (oznaczona kolorem pomarańczowym).

DAX Longterm

To druga mocna świeca spadkowa po wyrysowaniu 1-miesięcznego maksimum, dziwić nieco mogą luki w popycie. Na wczorajszej sesji utracony miesięczny poziom Pivot, na celowniku minimum z 15. grudnia.

DAX D1Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here