Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 20.06.2017

Niewiele pozostało we wtorek z poniedziałkowego optymizmu związanego z wygraną partii La Republique en Marche (LREM) prezydenta Francji Emmanuela Macrona w II turze wyborów parlamentarnych we Francji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dobry nastrój ulotnił się za sprawą mocnych spadków ropy naftowej. Odmiana WTI jest wyceniania w okolicach 43 USD za baryłkę po spadku o około 3%. Inwestorzy obawiają się wzrostu podaży, czego nie może zrównoważyć ograniczenie poziomu wydobycia przez kraje OPEC oraz kilka spoza kartelu, obowiązującego do końca I kw. 2018 r. Libię wraz z Nigerią nie obejmuje porozumienie o niższych kwotach produkcji ropy. Obecnie wydobywa niemal 900 tys. baryłek dziennie, najwięcej od 4 lat. Do końca lipca kraj zamierza zwiększyć produkcję do 1 mln b/d.

Zarezerwuj KsiążkęDzisiaj rano indeks Nikkei stracił 0,45%. Wczoraj Indeks DAX spadł o 0,58%, S&P 500 zakończył dzień również na minusie z wynikiem 0,67%. Niemiecki indeks ustanowił nowy rekord wczoraj na poziomie w okolicach 12951 pkt. Jednak nie zdołał utrzymać się na tym poziomie i obserwujemy korektą, która przełamała poziom wsparcia 12800 pkt. i obecnie zmierza w stronę 12700 – 12600 pkt.

DAX Intraday

Po otwarciu rynku kasowego indeks odbił się od oporu w okolicach 12800 pkt. i obecnie trwa próba przełamania poziomu wsparcia S1 w pobliżu 12745 pkt., co pozwoli ruszyć w stronę S2 w okolicach 12680 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

Brak istotnych danych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here