Naga Markets


DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 19.12.2017

Wtorkowa sesja na niemieckim indeksie zakończyła się spadkami o 0,72% przy równie słabej postawie amerykanów, tam poziom 2700 punktów na SP500 wciąż pozostaje nie zdobyty. Po wzrostach z początku tygodnia nie pozostało zbyt wiele, cieszyć może za to utrzymanie poziomu 13 200, który to blokował wzrosty dwukrotnie w listopadzie.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Deutsche Lufthansa, która zyskała 1,58% oraz ThyssenKrupp wzrost o 0,94%. Najsłabiej wypadła spółka Deutsche Bank spadając 1,73% i Pro Sieben minus 1,60%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Próba kontynuacji wzrostów została wczoraj dość szybko zażegnana a utrata 13 300 spowodowała realizację zysków. DAX przetoczył się przez punkt Pivot bez zatrzymania i dotarł późnym popołudniem do wsparcia S1 nieco powyżej 13 200.

Dziś ceny startują poniżej punktu kierunkowego 13 250, który powinien gasić zapędy kupujących w początkowej fazie sesji. Ewentualne jego pokonanie, wzmocni wiarę byków i pozwoli spoglądać na wczorajsze szczyty. Nieudany atak, może doprowadzić do spadku w rejon 13 175 i dalej w kierunku luki tygodniowej 13 125 gdzie przebiega również średnia 200-godzinna.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here