Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 17.08.2018

Spoglądając na notowania DAX-a zauważymy, że w miniony piątek rynek znów przetestował okolice dość istotnego wsparcia, gdzie po raz kolejny pojawiła się silna reakcja popytowa, w skutek której ponownie obserwowaliśmy wzrosty.

DAX H4

DAX intraday

Dziś o poranku tendencja ta jest kontynuowana, w efekcie czego kurs pokonał przed chwilą lokalny poziom oporu, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do dalszej aprecjacji. Jeżeli wiec w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja podażowa, która mogłaby zanegować to wybicie, potencjalnym zasięgiem dla dalszych wzrostów w tym przypadku okazują się okolice poziomu 12300.00, który pomimo, iż jako wsparcie pokonany został już w minioną środę, to jednak w dalszym ciagu nie doszło jeszcze do jego re-testu od dołu (jako oporu).

DAX H1

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

Dzisiejsze poziomy Pivotów: 16.08
R3 = 12.351
R2 = 12.301
R1 = 12.269
P.P = 12.219
S1 = 12.186
S2 = 11.136
S3 = 11.104Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAkcje Tesli tracą najsilniej od dwóch lat. Już 20% spadków
Następny artykułOglądaj porno i zarabiaj kryptowaluty na Tube8!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here