Naga Markets webinar


DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 19.07.2018

Po poniedziałkowej świecy doji oraz wtorkowych i środowych wzrostach na niemieckim indeksie DAX, czwartkowa sesja przyniosła korektę spadkową i rynek kasowy zamknął się na poziomie 12688. Zmienność w ciągu dnia wyniosła ponad 100 punktów. Przez całą wczorajszą sesję mogliśmy zaobserwować negatywną strukturę potwierdzoną licznymi strefami wolumenowymi (UHVA) oraz profilem rynkowym (nie wliczając zamknięcia rynku kasowego), który wyznaczył wczoraj punkt kierunkowy na poziomie 12715. Przebite wsparcie na poziomie 12694 przemieniło się w opór, który skutecznie zatrzymał wzrosty pod koniec sesji.

Dax Intraday

Na interwale D1 notowania zostały zatrzymane przez zniesienie Fibo 61,8% całego impulsu spadkowego oraz pozostajemy w wąskim zwyżkującym kanale. Struktura wolumenowa pozostaje pozytywna, więc wczorajsze spadki powinny być interpretowane jako korekta w trendzie wzrostowym.

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

Dzisiejsza sesja rozpoczęła się poniżej dziennego pivota (12700) jednak w dalszym ciągu widzimy pozytywną strukturę pivota tygodniowego i miesięcznego, które umiejscowione są niemal na tym samym poziomie (okolice 12522).

Do godziny 9:28 cena pozostawała w neutralnej strukturze wolumenowej, by tuż przed 9:30 wybić strefę M5 i M15 górą i jeśli wybicie zostanie potwierdzone re-testem i kolejnym impulsem wzrostowym będzie to zdecydowanie faworyzowało pozycje długie. Warto zwrócić uwagę na poziom wsparcia intraday 12658 i najbliższe opory na poziomach 12694 oraz 12700, gdzie występuje konfluencja z dziennym pivotem.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here