Naga MarketsDax to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 17.06.2016

Zapowiada się spokojny dzień na rynkach ze względu na brak danych makroekonomicznych mogących cokolwiek zmienić. Indeks DAX odrabia straty od zeszłego czwartku po tym, jak została na dwa dni zawieszona kampania ws. Brexitu w Wielkiej Brytanii.

DAX30AMbanner

DAX w piątek przełamał poziom oporu w okolicach 9650 – 9680 pkt., a dzisiaj już udało się przebić kolejny obszar w pobliżu 9790 – 9825 pkt. Przebicie wspomnianej strefy otwiera drogę do oporu w okolicach 9000 – 9030 pkt.

[DAX30]Daily

DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. Kurs szybko przełamał poziom Daily R2 w okolicach 9815 pkt. Powrót i obrona tego poziomu będzie sygnałem do kontynuacji ruchu wzrostowego do kolejnego poziomu Daily R3 w pobliżu 9910 pkt. Ponadto widać nieco wyżej lokalny poziom wsparcia w okolicach 9840 pkt., od którego również może odbić się indeks.

[DAX30]M15

Najważniejsze dane dla DAX

  • Brak istotnych danych


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBrexit a PLN
Następny artykułUSD/CAD – presja podaży
Analityk niezależny. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczenie zdobywał jako trader giełd amerykańskich oraz analityk rynków finansowych. Częsty komentator bieżącej sytuacji na rynkach finansowych w mediach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here