Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 19.04.2018

Czwartkowa sesja zakończyła się spadkiem o zaledwie 0,19% i po raz kolejny poziom 12 600 pozostał niezdobyty. Rynek europejski okazał się jednak dużo silniejszy niż Wall Street, gdzie spadki sięgały 0,6%. Index PPI w Niemczech wzrósł dziś o 0,1% po spadku o 0,1% w poprzednim miesiącu, analitycy oczekiwali wzrostu o 0,2%.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Continental, która zyskała 2,02% a Commerzbank urósł o 1,48%. Najsłabiej wypadła spółka Infineon Technologies , która spadła 2,10%, a Adidas był pod kreską 1,50%.

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Spadki na Wall Street jak i w Azji są dziś kontynuowane a DAX pozostaje relatywnie mocny broniąc dołka i pozostając w zakresie linii które wyznaczałem wczoraj. Na otwarciu sesji, próba ataku na dzienny pivot skończyła się fiaskiem i kurs ponownie powraca pod 12 575.

Najbliższy punkt wsparcia w okolicy 12 520 a więc poniżej wczorajszego dołka. Nieco niżej 12 500 miesięczny pivot, który został już pokonany i teraz powinien stanowić zaporę popytową.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here