Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 18.12.2017

Poniedziałkowa sesja na niemieckim indeksie DAX była bardzo udana dla akcjonariuszy, notowania wzrosły o 1,59% i była to druga wzrostowa sesja z rzędu. Już wysokie otwarcie sugerowało, że możemy mieć do czynienia z grą “do jednej bramki” a chwilę później wyjście powyżej 13 250 potwierdziło taki scenariusz.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Deutsche Bank, która zyskała 3,39% oraz RWE AG wzrost o 3,36%. Najsłabiej wypadła spółka Deutsche Boerse spadła tylko 0,10%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

DAX dotarł wczoraj do najdalej wysuniętego oporu pivot R3 i utrzymał się powyżej na zamknięciu dnia o 22:00, taka sytuacja zdarza się w poniżej 10% przypadków (sesji). Kolejnego dnia rynek najczęściej przebija się wyżej a ważną podpórką przynajmniej na początku będzie punkt kierunkowy – 13 275. Po godzinie 9:00 dax broni poziomu 13 300 punktów.

DAX Longterm

Rynek dotarł do miesięcznego maksimum, najwyżej od 10 października i obecnie mierzy się z długim spadkowym korpusem. Szczyt tej świecy nieprzypadkowo znajduje się w okolicy 13 400 czyli bardzo ważnego oporu.

DAX D1tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here