Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 18.07.2016

Wczorajsza sesja na niemieckiej giełdzie minęła jak większość, statystycznych poniedziałków, czyli nie było jednego, sprecyzowanego kierunku ruchu. Indeks DAX stracił na kapitalizacji jedynie 0,04%.

Te artykuły również Cię zainteresują
DAX30AMbanner

Po tylu dniach wzrostowych przyszedł czas na minimalną korektę. Utworzony formacja Pin Bara na wykresie dziennym wskazuje na duże niezdecydowanie wśród inwestorów.

dax30-d1-admiral-markets-as

DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. Indeks otworzył się z minimalną luką spadkową. Zatem możemy spodziewać się domknięcia luki w okolicy poziomu oporu PP oraz kontynuację ruchu spadkowego do poziomu S1. Gdyby jednak świeczka M15 z impetem przeszła przez poziom PP, to z dużym prawdopodobieństwem byki będą chciały przetestować wczorajsze maksimum cenowe.

dax30-m15-admiral-markets-as

Najważniejsze dane dla DAX

  • 11:00 – indeks instytutu ZEW – Niemcy
  • 14:30 – pozwolenie na budowę domów – USA

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here