Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 18.04.2018

Środkowa sesja tygodnia okazała się bardzo spokojna, DAX oscylował w granicach 12 650 i 12 550, zamykając się na symbolicznym plusie 0,04%. Ryzyko geopolityczne zeszło na dalszy plan. Członek FED, Kaplan stwierdził, że w 2018 roku czekają nas tylko dwie podwyżki stóp a to z powodu hamowania gospodarki USA w kolejnych latach.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka RWE, która zyskała 2,89% a Deutsche Post wzrosła o 1,48%. Najsłabiej wypadła spółka Continental spadając aż 4,05% a Commerzbank był pod kreską 1,73%.

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Otwarcie sesji powyżej 12 600 punktów spotkało się jak na razie z ostrzejszą reakcją podaży, gdzie dodatkowo przebiega dzienny Pivot. Rozpoczęty wczoraj mocniejszy ruch na południe może być dziś kontynuowany, szczególnie w przypadku utraty poziomu 12 550.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here