Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 18.01.2018

Czwartkowa sesja zakończyła się pomyślnie dla inwestorów byczo nastawionych do rynku akcji niemieckich, indeks DAX wzrósł o 0,74% i znalazł się ponownie blisko 13 300 punktów a więc odrobił niemal cały wtorkowy spadek. Co ciekawe, podczas wzrostów nie przyrasta liczba nowo otwartych pozycji.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Infineon, która zyskała 5,55% oraz BASF wzrost o 2,75%. Najsłabiej wypadła spółka Merck spadając 1,42% i Fresenius  0,58% pod kreską.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Wczoraj DAX zareagował dość precyzyjnie na poziom oporu R1 przy 13 280 i zawrócił do punktu kierunkowego, odkąd zaczął się kolejny ruch w górę aktywując tym samym wybicie z jednej z moich ulubionych formacji trójkąta, której celem powinno być 13 350.

Póki co o poranku w piątek indeks testuje lokalny opór przy 13 330, gdzie spodziewam się napływu ofert sprzedaży aby zepchnąć cenę w okolicę otwarcia. Punkt DP może być dobrym miejscem do szukania pozycji długich i ataku na wspomniany już 13 350.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here