Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Po poniedziałkowej sesji, na której widać było brak zdecydownia, co do dalszego kierunku ruchu, wczoraj na niemieckim indeksie DAX byliśmy świadkami powrotu byków. Kupującym  udało się wypchnąć notowania ponad opór przy 12630, sesja zamknęła się bowiem na poziomie 12.661,54, co daje wzrost o 0,80%.

Co istotne, opór na 12630 znajduje się w pobliżu 50% zniesienia ruchu spadkowego od szczytu z 14-go czerwca, który zaprowadził notowania do dołka w okolicach 12100. Obecnie zatem wspomniany opór zmienił się we wsparcie, które może powstrzymać sprzedających w tym tygodniu.

Handlujesz na DAX? Wykorzystaj zmienność niemieckiego indeksu razem z Naga Markets!

DAX Intraday

Na wykresie 30-minutowym widzimy silny impuls wzrostowy, który zaczął się tworzyć wczorajszego popołudnia. Jeśli wzrosty z wczorajszej sesji mają być kontynuowane, korekta nie powinna przekroczyć strefy wsparcia widocznej poniżej.

Wspomniana wyżej strefa znajduje się w obrębie 12630, a poziom ten stanowi także 50% zniesienie wczorajszego impulsu. Ponadto istotne znaczenie jako wsparcie może mieć linia trendu biegnącą od minimów z obecnego miesiąca.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here