Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Niemiecki indeks w trakcie środowej sesji charakteryzował się sporą zmiennością, testując poziom 13150 pkt., następnie ponownie odbijając. W trakcie dzisiejszego handlu 13250 powinien sprawdzić się jako istotny opór. Środowa sesja ostatecznie kończyła się na poziomie 13183,96 (-0,47%), co jest najniższym poziomem od 4 stycznia. Indeks nie był w stanie utrzymać początkowych zysków, gdy niedźwiedzie przejęły kontrolę.Scenariusz spadkowy zakłada możliwy test okrągłego poziomu 13 tysięcy, jednak notowania nie powinny osuwać się niżej. W dłuższym terminie analitycy spodziewają się natomiast test 13350 lub nawet 15 tysięcy punktów.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

Czwartkowe otwarcie to natomiast luka wzrostowa i powrót nad 1320, pozwalając na pozytywne rozpoczęcie sesji. Czy zmienność z dwóch ostatnich dni zostanie utrzymana? Dzisiaj w kalendarzu zabraknie istotniejszych publikacji dla strefy euro, więc wszystko zależne będzie od sił rynkowych:

Źródło: Stooq.pl

Wykres intraday potwierdza natomiast, że strefa wsparcia w kolejnych dniach będzie wypadać w okolicach 13150, jednocześnie na otwarciu dnia notowania oparły się o dziennego pivota, krótkoterminowy opór wypada na 13250 i dopiero jego pokonanie pozwoli myśleć o dynamiczniejszej aprecjacji (poziom wspiera 23,6% zniesienia Fibonacciego).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here